Pentru modificari sau inscrieri de noi biserici in lista de mai jos, va rugam sa ne scrieti pe adresa de email bisericapenet@gmail.com

Nr.Numele Bisericii si programLink LIVE
1 Biserica Penticostala „Elim”, Timisoara – Program trasmisie: 
Luni ora: 18.00, Joi ora:18.00; Duminica dimineata: ora 09.00 si seara ora 18.00
 LIVE
2 Biserica Penticostala nr 5 Albini, Cluj-Napoca  Program trasmisie:  Marti ora:18.00; Vineri ora: 18.00; Duminica ora: 09.00 si ora: 18.00 LIVE
3 Biserica Penticostala „Poarta Cerului”, Timisoara – Program trasmisie:
Joi ora: 18.00, Sambata ora: 18.00; Duminica ora: 09.00 si seara 18.00
 LIVE
4 Biserica Carismatica „Agape”, Timisoara – Program trasmisie: 
Duminica dimineata ora: 10.00 si seara ora: 18.00
 LIVE
5 Biserica “Metanoia”, Timisoara – Program trasmisie:
Sambata: ora 18.00, Duminica dimineata 9:30 si seara 18.00
 LIVE
6 Biserica Crestina Baptista Dragostea, Arad – Program trasmisie: 
Duminica dimineata 11:00 – 12:00 si seara 18:00 – 20:00
 LIVE
7 Biserica Baptista „Betel”, Cluj-Napoca – Program trasmisie: Joi ora:18.00-19.30,  Duminica ora:09:30-12.00 si seara 18.00 – 20.00 LIVE
8 Biserica Penticostala nr.1, Cluj-Napoca  – Program trasmisie:  Joi ora:18-20,  Duminica ora:09.00-12.00 si seara 18.00-20.00 LIVE
9 Biserica Crestina Baptista „Speranta”, Constanta – Program trasmisie:  Duminica ora:10.00-12.00 LIVE
10 Biserica Sfanta Treime Sala Ciresarii – Beius – Program trasmisie: 
Duminica ora: 09.30-12.00 si seara 17.00-19.00
 LIVE
11 Biserica Crestina Baptista „Sega”, Arad – Program trasmisie: Joi ora:19.00-21.00,  Duminica ora:10.00-12.00 si seara 18.00-20.00 LIVE
12 Biserica Penticostala „Betel”, Radauti – Program trasmisie: Joi ora:19.00-21.00,  Duminica ora:09.00-12.00 si seara 18.00-20.00 LIVE
13 Biserica „Vox Domini” din Timisoara – Program live: Duminica ora 10.00 LIVE
14 Biserica Baptista „Maranata” din Arad – Program trasmisie:  
Duminica ora:10:40 -12.00 si seara 17.00-19.00
 LIVE
15Biserica Penticostala „Cezareea” din Resita – Program trasmisie:  Joi ora:18.00; Duminica dimineata: ora: 09.00 si seara ora:18.00 LIVE
16 Biserica Penticostala „Speranta” din Suceava – Program trasmisie:   Duminica ora:09.00-12.00 si seara 18.00-20.00 LIVE
17 Biserica Baptista „Metanoia” din Arad – Program trasmisie:  Sambata ora:18.00-19:30; Duminica ora:09.00-13.00 LIVE
18 Biserica Penticostala „Apele Vii” din Timisoara – Program trasmisie:   Duminica ora:10.00-12.00 si seara 18.00-20.00 LIVE
19 Biserica Creştină Baptistă „Speranţa” din Arad  – Program trasmisie: 
Joi ora:18.00; Duminica dimineata: ora: 10.00 si seara ora:17.00
 LIVE
20 Biserica Baptista „Betania” din Timisoara – Program trasmisie: Joi ora:18.00-19:30,  Duminica ora:10:45-12.00 si seara 18.00-20.00 LIVE
21 Biserica Baptista „Betel” din Timisoara –  Program trasmisie:Marti: 19.00 – 21.00, joi ora:19.00 – 20:30,  Duminica ora:09:00-12:30 si seara 18.00-20.00LIVE
22 Biserica Aletheia, Timişoara – Program trasmisie:
 Duminica dimineata 10.30 – 12.00, seara 18.00 – 20.00
LIVE
23 Biserica Baptista „Speranta” din Resita – Program trasmisie:  Joi ora:19.00-20.00,  Duminica ora:10.00-12.00 si seara 18.00-20.00LIVE
24 Biserica Baptistă „MARANATA” din Moldova Nouă – Program trasmisie:  Vineri ora:18.00-20.00,  Duminica ora:10.00-12.00 si seara 18.00-20.00 LIVE
25BISERICA Penticostala Filadelfia Bucuresti –  Program trasmisie: 
Luni ora: 18.00, Joi ora:18.00; Duminica dimineata: ora: 09.00 si seara ora:18.00
 LIVE
26 Biserica Penticostala Speranta din Timisoara – Program trasmisie: Joi ora:18.00; Duminica dimineata: ora: 09.00 si seara ora:18.00 LIVE
27 Biserica Crestina dupa Evanghelie Filocalia, Iasi – Program trasmisie:  Duminica dimineata: ora: 09.00 si seara ora: 18.00 LIVE
28 Biserica Baptista „Iris” Cluj Napoca – Program trasmisie: 
Duminica dimineata: ora: 09.00-11.00 si seara ora:18.00
 LIVE
29 Biserica Betesda Bistrita – Program trasmisie: Duminica orele 10.00-12.00 LIVE
30Biserica Baptistă Unu-Unu din Cluj Napoca Program trasmisie:
 Duminica dimineata: ora: 10.00 si seara ora:18.00
 LIVE
31 Biserica Baptista Emanuel Timisoara – Program trasmisie:  Joi ora:18.00-20.00,  Duminica ora:09.00-12.00 si seara 18.00-20.00 LIVE
32 Biserica Baptista Maranatha Suceava – Program trasmisie:  Duminica ora:10.00-12.00 si seara 18.00-20.00 LIVE
33 Biserica Penticostala Vestea Buna din Bucuresti LIVE
34 Biserica Baptista Speranta Oradea – Program  trasmisie: 
Duminica de la ora 11.00
 LIVE
35 Biserica Betania Sibiu – Transmisiunea Live poate fi urmarita in fiecare Duminica intre orele 10:00 – 12:00 si 18:00 – 20:00 LIVE
36 Biserica Crestina Baptista HARUL Lugoj – Program trasmisie: 
Vineri ora: 19.00; Duminica dimineata: ora: 09.00 si seara ora: 17.00
 LIVE
37 Biserica Penticostală Speranța din Cluj Napoca –  Program trasmisie: 
Joi ora:18.00; Duminica dimineata: ora: 09.00 si seara ora:18.00
 LIVE
38 Biserica Raul Vietii din Bucuresti – Program trasmisie:  Miercuri ora:18.00; Duminica dimineata: ora: 10.00 si seara ora:18.00 LIVE
39 Biserica Penticostala „Eben Ezer” din Bucuresti LIVE
40 Biserica Penticostala Filadelfia din Timisoara – Program trasmisie:  Joi ora:18.00; Vineri ora 18.00,  Duminica ora: 09.00 si seara ora:18.00 LIVE
41 Biserica Baptista “Betania” din Fagaras – Program transmisie live:
in fiecare Duminica intre orele 10:00 – 12:00 si 18:00 – 20:00
 LIVE
42 Biserica Penticostală Vestea Bună Someșeni Cluj Napoca – Program de emisie:  Duminica 10:00 si 18:00 LIVE
43 Centrul Crestin Caleb din Cluj Napoca LIVE
44 Biserica Penticostală Betel din Cluj Napoca – Transmitem în direct programele Bisericii Betel: Duminica între 9.00-12.00 și 18.00-20.00 LIVE
45  Biserica Penticostala Gloria Arad – Program trasmisie: 
Joi ora:18.00; Duminica dimineata: ora: 10.00 si seara ora:18.00
 LIVE
46 Centrul Crestin Betania din Oradea – Program de emisie: 
Duminica 10:00 si 18:00
 LIVE
47 Biserica Penticostala Betania din Cluj-Napoca – Programul LIVE:  Duminica de la 09:00 și 18:00, Marti de la 18:00 – Vineri de la 18:00 – 20:00 LIVE
48 Biserica Raul Trezirii din Arad – Program de emisie: 
Duminica 10:00 si 18:00
 LIVE
49 Biserica Penticostala Betania din Arad – Program trasmisie:
Duminica orele 10.00-12.00
 LIVE
50 Biserica Baptistă Renașterea din Cluj Napoca – Program trasmisie: 
Duminica orele 10.00-12.00
 LIVE
51 Biserica Ekklesia din Oradea – Program trasmisie: Marti ora:18..00;
 Duminica dimineata: ora: 10.00 si seara ora:18.00
 LIVE
52 Biserica Adventistă de Ziua a Şaptea Mediaş Izvor – Program trasmisie:  Vineri ora:18.00; Sambata dimineata: ora: 11.00 si seara ora:17.00 LIVE
53 Biserica Penticostala Filadelfia Mosnita Noua – Program Transmisie Live  Duminica Dimineata – 10:00 si Duminica seara – 18:00 LIVE
54 Biserica Penticostala Grosi – Program Transmisie Live  
Duminica Dimineata – 09:00 si Duminica seara – 17:00
 LIVE
55 Biserica Penticostala BETEL din Dej – Program Transmisie Live
Duminica Dimineata – 09:30 si Duminica seara – 18:00
 LIVE
56 Biserica Penticostala Gosen din Timisoara – Program trasmisie:  Joi ora:18.00; Duminica dimineata: ora: 10.00 si seara ora:18.00 LIVE
57 Biserica Smirna Timisoara – Program trasmisie: 
Joi ora: 18.00-20.00,  Duminica ora: 09.00-12.00 si seara 18.00-20.00
 LIVE
58 Biserica Logos, Baia-Mare – Program trasmisie:
 Joi ora:18:30; Duminica dimineata: ora: 10.00
 LIVE
59 Biserica Penticostală Isus Lumina Lumii – Program trasmisie:
Duminica dimineata: ora: 10.00 si seara ora:18.00
 LIVE
60 Biserica Baptista Speranta Gurbediu LIVE
61 Biserica Baptista Sfanta Treime Constanta – Program transmisii: Vineri: 18:00 – 20:00, Duminica 09:30 – 12:00, si 18:00 – 20:00 LIVE
62 Biserica Penticostala Muntele Sionului din Deva – Program trasmisie:
 Joi ora:18.00; Duminica dimineata: ora: 10.00 si seara ora:18.00
 LIVE
63 Biserica Penticostala Peniel – Santana, Arad –  Program trasmisie: 
Joi ora: 19.00, Vineri ora: 19.00-20.00; Duminica ora: 09.00-12.00 si 18.00-20.00
 LIVE
64 Biserica Penticostala Maranata Pitesti – LIVE: Duminica intre orele 9.30-12.00 si seara de la 18.00-20.00 LIVE
65 Biserica Baptisat Maranata din Radauti – Program trasmisie: 
Duminica ora: 09.00-12.00 si seara 18.00-20.00
 LIVE
66 Biserica Penticostala Izvorul Vietii din Resita – Program trasmisie: 
Joi ora: 18.00-20.00,  Duminica ora: 09.00-12.00 si seara 18.00-20.00
 LIVE
67 Biserica Baptista nr 1 – Resita – Program trasmisie:
 Duminica ora: 10.00-12.00 si seara 18.00-20.00, Joia  18.00-20.00
 LIVE
68 Biserica Penticostala Emanuel din Sibiu – Program trasmisie: 
Duminica ora: 09.00-12.00 si seara 18.00-20.00
 LIVE
69 Biserica Penticostală Speranța Oradea – Program trasmisie:
 Joi ora: 18.00-20.00,  Duminica ora: 09.00-12.00 si seara 18.00-20.00
 LIVE
70 Biserica Penticostala Betania Deva – Program trasmisie: 
Joi ora: 18.00-20.00,  Duminica ora: 09.00-12.00 si seara 18.00-20.00
 LIVE
71 Biserica Penticostala „SFANTA TREIME” Bistrita –  Program trasmisie:  Duminica ora: 09.00-12.00 si seara 18.00-20.00 LIVE
72 Biserica Baptista Emanuel Dej –  Program trasmisie:
Duminica orele 09.00-12.00
 LIVE
73 Biserica Stanca din Timisoara – Program trasmisie: Joi ora: 19.00-21.00,  Duminica ora: 10.00-12.00 si seara 18.00-20.00 LIVE
74Biserica Penticostală Maranata Vulcan – Program trasmisie:
 Duminica ora: 09.00-12.00 si seara 18.00-20.00
LIVE
75  Biserica Penticostala Maranata din Ghiroda –  Program trasmisie: 
Joi ora: 18.00-20.00,  Duminica ora: 09.00-12.00 si seara 18.00-20.00
 LIVE
76Biserica Penticostala „Rugul Aprins ” Toflea LIVE
77 Biserica Penticostala Betel din Campina – Program trasmisie:
 Duminica orele 09.00-12.00
 LIVE
78 Biserica Penticostala Maranata din Baia Mare –  Program trasmisie:
 Joi ora: 18.00-20.00,  Duminica ora: 09.00-12.00 si seara 18.00-20.00
LIVE
79 Biserica Crestina dupa Evanghelie BETEL Suceava – Program trasmisie:
 Joi ora: 18.00, Sambata ora: 18.00-20.00; Duminica ora: 09.00-12.00 si 18.00-20.00
 LIVE
80 Biserica Crestina dupa Evanghelie Agape din Ploiesti – Program trasmisie: Joi ora: 18.00-20.00,  Duminica ora: 09.00-12.00 si seara 18.00-20.00 LIVE
81 Biserica Apostolica Sperant din Suceava – Program trasmisie: 
Duminica ora: 09.00-12.00 si seara 18.00-20.00
 LIVE
82 Centrul Crestin Speranta Vieti din Targoviste – Program trasmisie: 
Duminica ora: 09.00-12.00 si seara 18.00-20.00
 LIVE
83 Biserica Penticostala Filadelfia din Lugoj – Program trasmisie:
 Joi ora: 18.00-20.00,  Duminica ora: 09.00-12.00 si seara 18.00-20.00
 LIVE
84Biserica Crestina dupa evanghelie Nr.1 din Iasi – Program trasmisie: 
Joi ora: 18.00-20.00,  Duminica ora: 09.00-12.00 si seara 18.00-20.00
 LIVE
85Biserica Carismatica DEO GLORIA din Timisoara – Program 
de la ora 10:00 la 12:00, cu excepția primei Duminici a fiecărei luni.
 LIVE
86 Biserica Harvest Arad – Program de la ora 11:15 la 12:00 LIVE
87 Biserica Penticostala Betel din Bucuresti – Program Live: Marti, Seara 
de Tineret, ora:19.00-20.30,  Duminica ora: 10:00-12.00 si seara 18.00-20.00
 LIVE
 88 Biserica Baptistă HARUL Timișoara – Program transmisie: 
Duminică seara, între orele 18:00 – 20:00
 LIVE
 89 Biserica Baptista Maghiara din PERICEI  Program trasmisie:  Duminica ora: 10-11.30 si 16.00-17.30 si Miercuri 19:00-20:00 (vara: 20:00-21:00) LIVE
 90 Biserica Adoram din Arad – Program trasmisie:
Duminica 10.00 – 12.00 si 19.00-20.00
 LIVE
 91 Biserica Baptista din Curtici – Program trasmisie: 
Duminica ora: 10.00 si ora:17.00 ( ora de iarna) 18.00 (ora de vara)
 LIVE
 92 Biserica Baptista „Harul” Moldova Veche – Program trasmisie:  
Duminica ora 10.00-12.00 si seara 18.00-19:30
 LIVE
 93 Biserica Renovatio din Bucuresti – Program trasmisie:  
Duminica ora: 10.00 seara 18.00
 LIVE
 94Biserica Baptista Emanuel Oradea LIVE
 95Biserica Profides Bucuresti– Program trasmisie:  
Duminica ora:10.00, Marti 19.00
 LIVE
 96 Centrul Crestin Salem din Oradea Program trasmisie:  Duminica 10.00-12.00LIVE
 97Biserica Baptista Manastur – Cluj Napoca– Program trasmisie:  
Duminica ora: dimineata 09:30, seara 18.00
LIVE
 98Biserica Betesda – Bistrita – Program trasmisie:  Duminica ora: 10.00LIVE
 99Biserica Elim – Cluj Napoca – Program trasmisie:  
Duminica ora: 10.00si ora 18.00
LIVE
100Biserica Penticostală Speranța din Mangalia – Program trasmisie:  
Duminica ora:10.00
LIVE
101Biserica Limanuri Bune din Botosani – Program trasmisie:  
Duminica ora: 10.00 (ocazional)
LIVE

*Daca biserica Dvs are program LIVE pe net si doriti sa apara in aceasta lista va rugam sa ne scrieti toate detaliile pe adresa de email bisericapenet@gmail.com